Статьи и обзоры

Підвищення кваліфікації для сервісних інженерів кліматичного обладнання

Кваліфікований сервісний інженер, який працює у кліматичному бізнесі, це затребуваний спеціаліст. Він завжди знайде високооплачувану роботу, зможе реалізувати свій потенціал. Щоб досягти успіху в цій сфері, потрібно постійно розвиватися, отримувати нові знання. Кліматична техніка постійно оновлюється, стає більш сучасною, отримує нові функції та можливості. Спеціаліст з сервісного обслуговування таких систем повинен розбиратися в їхньому устрої. Щоб отримати базові знання, навички або підвищити кваліфікацію, можна пройти навчальні курси в академії «Акліма».

Види курсів

Великий навчальний центр функціонує в Києві, тут є всі можливості не лише для отримання теоретичних знань, а й для використання їх на практиці. Великі, обладнанні лекційні зали, лабораторії для проведення практичних робіт, кімнати для тестування обладнання – до всього цього слухачі курсів отримують повний доступ.

Пройти навчання на курсах від академії можуть не тільки ті спеціалісти, які проживають в Києві. Такі можливості є для експертів в сфері кліматичного бізнесу з усієї України, то в академії організовано ще й онлайн-навчання. Переваги послуг академії «Акліма»:

  • реальні знання, які можна використовувати на практиці;
  • можливість працевлаштування для слухачів, які найкраще проявляють себе при навчанні;
  • послуги корпоративним клієнтам;
  • можливості для навчання як кваліфікованих сервісних інженерів, так и новачків, які тільки хочуть опанувати нову професію.

Тут представлені різні види курсів, обрати їх можна на сайті, ознайомившись з інформацією щодо плану занять, графіку їх проведення. Після закінчення навчання всі сервісні інженери отримають сертифікати, свідоцтва про підвищення кваліфікаційного рівня.

Як обрати тип курсів та формат навчання

Щоб обрати ті курси, які дійсно вам потрібні, треба спочатку вивчити всі доступні напрямки. На сайті є доступ к теоретичним матеріалам безкоштовно. Треба з ними ознайомитися, щоб зрозуміти, чи підходить вам формат навчання, чи зможете ви тут отримати нові знання.

Академія приймає приватних осіб, які хочуть отримати нову професію чи знання в тій сфері, де вони вже працюють. Вигідні умови співпраці пропонуються й компаніям, які зацікавлені в підвищенні професійного рівня своїх працівників. Умови здобуття нових знань, практичних навичок оговорюються індивідуально. Зверніться за додатковою консультацією, щоб переконатися в необхідності навчання в спеціалізованій академії.