СОВЕТЫ

Прийом ревматолога та невролога в медичному центрі

Комплексна консультація ревматолога в Києві доступна в багатопрофільному медичному центрі «Інго». Цей спеціаліст займається лікуванням захворювань суглобів та сполучних тканин. З віком хрящова тканина, яка полягає в основі всіх наших суглобів, втрачає свою еластичність. Через це з’являються запалення, інші дистрофічні патологічні процеси в організмі. Вони потребують швидкої діагностики та професійного лікування. Щоб вірно поставити діагноз за позбутися проявлень таких хворіб, бажано знайти висококваліфікованого спеціаліста, який працює саме в цій галузі.

Особливості консультації ревматолога в Києві

Пацієнти звертаються до ревматолога з наступними скаргами:

  • втрата чутливості кінцівок;
  • сильні больові проявлення;
  • обмежена рухливість кінцівок;
  • почуття оніміння.

На першій консультації лікар збирає анамнез, спілкується з пацієнтом, робить припущення про конкретний діагноз на основі зібраної інформації та назначає додаткові обстеження. Прояснити картину допоможуть деякі лабораторні аналізи, ультразвукове обстеження суглобів. В деяких випадках для уточнення локалізації та ступеню розповсюдження запального процесу рекомендують зробити КТ або МРТ.

Після того, як діагностичні заходи проведені, лікар може поставити вірний діагноз. Від цього напряму залежить ефективність подальшого лікування. Ревматоїдний артрит та інші розповсюдженні хвороби можуть з’являтися не тільки у людей похилого віку, а й в молодих пацієнтів. Часто це наслідки перенесених захворювань серця та серйозних запальних процесів. При виявленні у себе найменших неприємних симптомів варто звернутися до лікаря за консультацією. Якщо ви не знаєте, до якого спеціаліста треба йти, запишіться спочатку на прийом до терапевта.

Прийом у невролога та інших вузькогалузевих спеціалістів

Записатися на прийом до невролога та інших спеціалістів медичного центру можна на сторінці https://mci.ua/otdeleniya/nevrologiya/. Переваги приватної медицини зможуть оцінити всі пацієнти, які вперше звертаються до клініки. Вам не доведеться довго чекати прийому, стояти в чергах. Висока якість обслуговування, сервіс – все це організовано на вищому рівні в сучасному медичному центрі.

Про своє здоров’я треба дбати, незалежно від віку, статі, соціального положення. Якщо ви звертаєтесь до лікаря одразу, як тільки відчули неприємні проявлення, є велика ймовірність, що лікування не затягнеться надовго.